PFS4226-24ET-240
  • Hãng sản xuất: Dahua
  • Giá: 6,504,000  VNĐ
  • VAT: Chưa bao gồm VAT
  • Bảo hành: 24 tháng
  • Tình trạng: Còn hàng
24 port 10/100Mbps PoE SwitchoE DAHUA PFS4226-24ET-240
-24-Port PoE Switch.
-Layer 2 management PoE switch.
-PoE budget: 240W.
-Hỗ trợ PoE, PoE+, Hi-PoE.
-'Orange port' support Hi-PoE, can be used with the PoE extender (PFT1300).
-250 meters long distance PoE transmission.
-PoE management, PoE Setting/Event Statistics/Green PoE.
-Search and upgrade via ConfigTool.
-Support Web management.
-High lightning protection design.
-Non-blocking video transmission.
Đặc tính kỹ thuật
Model DH-PFS4226-24ET-240
Ethernet Port 2 x 10/100/1000 Base-T (Combo port)
2 x 1000 Base-X (Combo port)
24 x 10/100 Base-T (PoE power supply)
PoE Power Consumption Port1/2 support Hi-PoE (60W), PoE+, PoE
Each power ≤30W
Total ≤ 240W
PoE Protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Switching Capacity 8.8G
Packet Forwarding Rate 6.55Mpps
Humidity 10%~90%
Power 100~240VAC
Lightning Protection Common Mode 4KV
Differential Mode 2V
Working Temperature -10℃~55℃
Weight 3.51kg
Dimension 440 x 300 x 44mm